Poistenie ženských kritických chorôb: Ako pomôže v boji s rakovinou?

4. február je Svetový deň boja proti rakovine. Toto zákerné ochorenie sa zvyčajne objaví náhle a bez varovných signálov. Smutné štatistiky ukazujú, že na Slovensku každoročne pribudne viac ako 30-tisíc nových onkologických pacientov a nádory spôsobujú až štvrtinu zo všetkých úmrtí. Na situáciu reagujú aj poisťovne a v dnešnom blogu sa pozrieme zvlášť na poistenie ženských kritických chorôb.

Poistenie proti živlom: Ako ochrániť dom, chalupu či garáž

Prírodné živly patria medzi základné poistné riziká, ktoré môžu zničiť nehnuteľnosť. Strhnutá strecha po víchrici či návale snehu, vytopená pivnica alebo vyhorený byt, aj také situácia sa žiaľ stávajú. Poistenie nehnuteľnosti vám v týchto situáciách finančne pomôže, ale musíte ho mať nastavené správne. 

Poistenie bytového domu ani bytu NEPODCEŇUJTE! Staré zmluvy ukrývajú problémy.

Od tragédie v Prešove, kde došlo k masívnemu výbuchu plynu v paneláku, ubehol takmer rok. Napriek obrovskému nešťastiu, ktoré zasiahlo celé Slovensko, má väčšina bytoviek staré, často aj 20- či 30-ročné poistky, ktoré majetok ľudí dostatočne nechránia. Bytové domy sú podpoistené a riziku sú vystavení nielen správcovia budov, ale aj majitelia bytov. Ako je to vo vašej bytovke?

Máte svoj majetok poistený proti povodni a záplavám ?

Povodne a záplavy sa vyskytovali na našom území aj v minulosti, avšak nie tak často a nie v takom rozsahu, ako ich poznáme dnes. Naša ľahostajnosť voči životnému prostrediu si vyberá krutú daň v podobe extrémnych výkyvov počasia. Sucho striedajú prívalové dažde a povodne sa vyskytujú aj v oblastiach, kde veľkú vodu ľudia prakticky v minulosti nikdy nezažili.

Špeciálne pripoistenie Vám pomôže v boji s kritickými chorobami

Pripoistenie kritických chorôb má klientovi poskytnúť dostatok finančných prostriedkov na prekonanie ťažkého životného obdobia a pomôcť mu vrátiť sa späť do života.Takéto pripoistenie ponúka každá poisťovňa na trhu, no každá z nich pripravila rôzne varianty alebo balíky, ktoré si klient môže uzavrieť. Poďme sa spolu pozrieť na jednotlivé varianty a vysvetliť si, čo zahŕňajú.

Kritické choroby sú druhou najčastejšou príčinou smrti !

Vedeli ste o tom, že je až deväťnásobne vyššia pravdepodobnosť toho, že vám život skomplikuje kritická choroba ako to, že utrpíte úraz, ktorý vám zanechá trvalé následky? Každoročné štatistiky dokazujú, že viac ako 85 % úmrtí na Slovensku spôsobujú choroby obehovej, tráviacej a dýchacej sústavy. Veľkou hrozbou sú pre nás aj nádory, cievne mozgové príhody a infarkty myokardu.